lek. stomatolog   Aneta Marzec-Słaby

Najbezpieczniejsza i najbardziej skuteczna metoda wybielania zębów.

Zęby bielsze nawet o 30% niż w innych metodach wybielania.

w ciągu 60 minut możesz mieć białe zęby !

Profesjonalne wybielanie zębów

Uwaga!

Przed zabiegiem wybielania konieczne jest oczyszczenie zębów z kamienia  i osadów oraz uzupełnienie wszystkich ubytków.

 

Po zabiegu należy bezwzględnie zachować "białą dietę" przez 48 godz. Nie wolno w tym czasie spożywać barwiącego zęby jedzenia i picia ( soki, owoce, kawa, herbata, czekolada, buraczki ...itp.)

 

Ponad 10 milionów bielszych uśmiechów na całym świecie dzięki systemowi wybielania Beyond®

Wybielanie zębów jest najbardziej pożądanym zabiegiem stomatologicznym. Każdy pragnie uśmiechu a’la Hollywood a wybielanie zębów jest najprostszym sposobem aby znacząco poprawić wygląd zębów i uśmiech pacjenta.

 

W badaniu z 2008 roku wykonanym przez American Academy of Cosmetic Dentistry (AACD), 100% respondentów po pokazaniu zdjęcia przedstawiającego osobę posiadającą zdrowe, białe zęby uważało że jest ona bardziej atrakcyjna, inteligentna oraz odnosi sukcesy niż ta sama osoba z innego zdjęcia z zębami widocznie przebarwionymi, które nie wyglądały zdrowo.

 

Akcelerator Beyond® to profesjonalne, gabinetowe urządzenie do wybielania zębów dający znakomite rezultaty wybielania w czasie krótszym niż inne metody wybielania. Całkowity zabieg wykonuje się już w ciągu 60 minut. Podczas filtracji intensywnego niebieskiego świata emitowanego z mocą 150W, światło specjalnie zaprojektowanej żarówki halogenowej przechodzi przez soczewki optyczne

i 12 000 światłowodów, dzięki czemu akcelerator Beyond® jest w stanie wyeliminować szkodliwe promienie ultrafioletowe(UV) oraz wysoką temperaturę, dostarczając wiązkę światła o długości fali 480-520 nanometrów. Ta długość fali jest optymalna przy wybielaniu metodami z użyciem światła, co zostało potwierdzone naukowo.

wróć

Wszelkie prawa zastrzeżone © copyright 2015 by StudioDelta